انستیتو ادیولوژی آریا ، دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 16:02 بعدازظهر

عرضه سمعک با شرایط ویژه

انستیتو ادیولوژی آریانا از جمله معدود مراکزی است که با راه اندازی لابراتور مجهز الکترونیک و بکار گیری پرسنل مجرب در زمینه طراحی، مونتاژ و ساخت انواع سمعکهای داخل گوشی و نامرئی توانسته است زمان قبول سفارش تا تحویل این سمعکها را به 24ساعت برساند.

تمام هدف ما پوشش دادن و قبول سفارشات بیماران اورژانسی و ساکن شهرستان و نیز ارائه خدمات سرویس نگهداری این سمعکها بصورت دست اول و در سریعترین زمان ممکن است. لذا بسیاری از خدمات سمعک در مرکز ما در کمتر از 3 ساعت انجام پذیر شده است.

بخش قالبسازی لابراتور هم ساخت انواع قالب محافظ آب، محافظ صدا و قالب سمعک در انواع آکریلیک (سخت) و نرم (سیلیکون) را به عهده دارد. مواد مورد استفاده همگی ساخت آلمان و جزء بهترین مواد از نظر فقدان خواص آلرژیک برای پوست هستند.


کیتهای سمعک داخل گوشی مورد استفاده در لابراتوار؛ ساخت آلمان، کانادا، آمریکا، سوئیس و دانمارک هستند که از بهترین سازنده های سمعک تهیه شده اند و دارای تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا می باشند.


به خاطر وجود لابراتور مجهز و ارائه سمعک بصورت دست اول (نه از واسطه) موسسة ما این توفیق را یافته است تا با کاهش هزینة تمام شده سمعکها، برای اولین بار در خاورمیانه گارانتی سمعکهای داخل گوشی را تا 5 سال و برای پشت گوشی ها تا 3 سال ارتقاء دهد. این افزایش گارانتی از 7 سال قبل شروع و کماکان ادامه دارد.

انستیتو آریانا ضمن دارا بودن گواهی و تائیدئه از کمپانیهای GN Resound دانمارک، Oticon دانمارک، Siemens آلمان،Rexton  آلمان، unitron کانادا، فوناک سوئیس، سونیک آمریکا وA&M  انگلستان؛ سمعکهای فوق را به دو روش نقدی (همراه با 5٪ تخفیف) و اقساطی (40٪ هزینه سمعک نقدی و بقیه در اقساط 4 تا 6 ماهه بدون سود) ارائه می کند. همانطور که گفته شد مراحل سنجش شنوایی تا تحویل سمعک در مرکز ما 24ساعته است. 

گارانتی و خدمات پس از فروش

برای تمام بیماران و مددجویانی که از مرکز ما سمعک تهیه می نمایند، علاوه بر گارانتی منحصر بفرد 5 ساله (برای سمعکهای داخل گوشی) و 3 ساله (برای سمعکهای پشت گوشی) خدمات زیر نیز به رایگان ارائه می شود:
1-    سنجش شنوایی اولیه (رایگان)
منظور از آزمایش ابتدایی، کل مراحل سنجش شنوایی نوزادان، شیرخواران، کودکان و بزرگسالانی است که منجر به تجویز سمعک شود. در صورتی که سمعک از مرکز آریانا تهیه شود، هزینه های فوق به بیمار مسترد خواهد شد و بدین ترتیب کل مراحل ارزیابی ، مشاوره و تنظیم رایگان خواهد بود
..

2-    فیتینگ سمعک (رایگان)
 تمام مراحل تنظیم سمعک در سنین فوق الذکر با دستگاههای تخصصی منحصر بفرد موجود در موسسه شاملFitting Test Box، REM، Noah link، REM، Visual Speech و Aided Audiogram برای کاربران سمعک ما تا 6 ماه رایگان است و تا 18 ماه بعد هم با 50 درصد تخفیف انجام می‌شود.

3-    قالب سمعک پشت گوشی (رایگان)
دو سری قالب برای هر گوش رایگان به مددجویان تحویل خواهد شد. جنس قالب نرم یا سخت به انتخاب مددجو خواهد بود.

4-    لوازم بهداشتی (رایگان)
برای محافظت از گوش و رعایت بهداشت فردی مددجویان ما، یک سری لوازم بهداشتی از شرکت Egger یا Dreve به بیماران هدیه خواهد شد.

5-    دستگاه خشک کن سمعک (رایگان)
دستگاه الکترونیکی خشک کن سمعک از شرکت Egger برای کاربرانی که دو دستگاه سمعک فول دیجیتال یا هوشمند (محصولات High End فوق پیشرفته) را تهیه می کنند، هدیه می شود.

6-    یک دستگاه آزمایشگر باتری (رایگان)
به تمامی مددجویانی که سمعک از موسسة ما دریافت می کنند یک دستگاه آزمایشگر باتری رایگان داده می شود.

7-    مصرف باتری (رایگان)
برای تمام کاربرانی که سمعک از موسسة ما بصورت نقدی خریده اند تا 2 سال مصرف باتری رایگان می باشد. برای کاربرانی که دو دستگاه سمعک داخل گوشی یا پشت گوشی فول دیجیتال یا هوشمند را بصورت نقدی  از مرکز ما تهیه نموده اند تا 3 سال مصرف باتری رایگان خواهد بود.

8-    امکان مرجوعی سمعک
در صورتی که کاربر سمعک از سمعک خود راضی نباشد تا یک ماه می تواند سمعک خود را مرجوع نماید و یا طی یک ماه نسبت به تعویض آن با مدل بالاتر اقدام نماید.


اینها همگی مجموعه ای از خدمات منحصر بفرد انستیتو آریانا برای حمایت از کم شنوایان در 8 سال اخیر می باشد.