Header Down Page 6

بیست و یک سال خدمات تخصصی شنوایی سنجی

انستیتو ادیولوژی آریانا با قدمتی معادل دو دهه یکی از مراکز قدیمی ادیولوژی تهران بوده و در ابتدا با کلینیک عمومی شنوایی شناسی بزرگسالان آغاز به کار نموده و به سرعت با تجهیز امکانات و دستگاه ها و تاسیس و تفکیک چندین دپارتمان تخصصی (بزرگسالان، کودکان، نوزادان و شیرخواران، الکترواکوستیک و سمعک، الکتروفیزیولوژیک، لابراتوار سمعک) اکنون یکی از کامل ترین مراکز ادیولوژی پایتخت است.
تجربه بیست ساله و خدمات صادقانه ما به مراجعین و بیماران کم شنوا، رعایت همیشگی تعرفه های سازمان نظام پزشکی و حقوق مراجعین و بیماران کم شنوا، باعث شده است که اکثر بیماران ما این مرکز را مرکز قابل اطمینان خود دانسته و بسیاری از آن ها سالیان متمادی است که برای خدمات شنوایی و یا سمعک فقط به انستیتو آریانا مراجعه می کنند و حتی چندین بار سمعک خود را در مرکز ما تعویض و به روز رسانی کرده اند.
از اینکه اکثر مراجعین مارا به خویشان و آشنایان خود جهت دریافت خدمات شنوایی و سمعک معرفی می کنند بسیار خرسند و مسروریم و قوت قلب ما در ادامه راهمان بوده و هست.
در آریانا همواره سعی کرده ایم که حرف مراجعین خود را کامل بشنویم، نیازهایشان را پاسخ گو باشیم و بهترین خدمات ممکن را به آن ها ارائه بدهیم، رضایت مراجعین را جلب کنیم، هزینه اضافه ای به آن ها تحمیل نکنیم، دانش خود را به روز کنیم و این دانش را در اختیار مراجعین و مددجویان خود قرار دهیم، حوصله و شکیبایی خود را برای خدمت به مشتریان روز افزون کنیم، تعهدات خود را در خصوص گارانتی خاص و طویل المدت سمعک های خود به نحو احسن انجام دهیم، پذیرای انتقاد و پیشنهادات مراجعین باشیم و مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار دهیم.
امید داریم که مراجعین جدید ما هم همچون بیماران گذشته و حال ما، چنین حسی را به ما و دیگران گزارش نمایند.

  • تهران، بلوار آفریقا(نلسون ماندلا)(جردن)، خیابان وحید دستگردی(ظفر)، به سمت خیابان ولی عصر، بعد از بوستان کاج، ساختمان 321  (خانه ی سفید)، طبقه ی همکف
  • 88107090 021 (20خط)
  • info@aioa.ir