Insio

زندگی در کنار یکدیگر زیباتر است. جدیدترین سمعک Insio از مجموعه سمعک های سیگنیا به صورت سفارشی، متناسب با آناتومی گوش و میزان افت شنوایی ساخته می شود. بنابراین شما می توانید بدون نگرانی از ظاهر سمعک خود، از هم نشینی با

افرادی که دوستشان دارید لذت ببرید. علاوه بر طراحی پنهان و کیفیت صدای بی همتا، سمعک جدید Insio اعتماد به نفس کافی برای لذت بردن از لحظات مهم زندگی را برای شما به ارمغان می آورد.

2

صدایی شفاف همراه با جریان طبیعی صدا.
مکالمه رو در رو یا تلفن، به تمرکز و تلاش نیاز دارد. در هر کجا که صدای محیط توجه شما را از شنیدن آنچه که اهمیت دارد منحرف می کند، سمعک Insio برای مقابله با این چالش مجهز شده است.
این سمعک صدای جهتی را تقویت می کند به طوری که به گفتگوی طرف مقابل توجه کنید در حالی که صدای نا خواسته ی پس زمینه را حذف می کند. بنابراین شما می توانید آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را در طول روز و در هر موقعیتی بشنوید.

33

کاملا مناسب برای تماس های تلفنی و موزیک.
بر خلاف سمعک هایی که در پشت گوش قرار می گیرند، میکروفون سمعک Insio صدا را در داخل کانال گوش دریافت می کند.
این ویژگی امکان را برای شما فراهم می سازد تا تماس های تلفنی و صدای موزیک را به صورت طبیعی بشنوید. همچنین می توانید از هدفون های روگوشی استفاده کنید. استفاده از سمعک Insio بسیار طبیعی است آنقدر طبیعی که شما وجود سمعک در داخل گوش های خود را فراموش خواهید کرد.

Insio signiaNx consumer leaflet Spring 2018 Farsi Low 2

Insio 1

Insio 2

Insio 3

Aryana contact

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

error: Content is protected !!
برای مشاوره آنلاین کلیک کنید.